Vítame vás na našich nových internetových stránkach. Ich zrod bol starostlivo naplánovanou akciou, a to preto, že v 21. storočí, keď internet vládne svetu, sú kvalitné internetové stránky základom prezentácie firmy.

Predstava o ich fungovaniu bola od začiatku jasná, chceli sme našim zákazníkom poskytnúť ešte viac informácií, aby sme napomohli, k správnemu výberu tovaru. Preto sme výrazne sprehľadnili kategorizáciu tovaru, preto by sa na prvý pohľad malo byť zrejmé, čo sa v danej kategórii nachádza. Ako novinku sme prichystali sekcie NAŠE RIEŠENIA a REFERENCIE, kde sa podrobne venujeme použitiu našich výrobkov v praxi. To je podľa nás totiž ten najväčší rozhodujúci faktor.

Technologicky je posun ešte viditeľnejší, pretože vývoj webových technológií ide dopredu stále vyššou rýchlosťou a moderné webové prezentácie dnes môžu obsahovať prvky, ktoré robia stránky ďaleko prístupnejšie nielen na displejoch počítačov, ale aj na tabletoch alebo smartfónoch.

Aj keď sme testovaniu a vývoji venovali naozaj veľa starostlivosti, môže sa stať, že nám niečo utieklo. Dajte nám o tom vedieť.