OZ 02 Nerezové podlahové štrbinové žľaby

Pod označením OZ 02 uvádzame stavebnicu podlahových štrbinových žliabkov. Jednotlivé žliabky je možné cez skrutkovateľné príruby a tesnenia spojovať k sebe do dlhších celkov – pri inštalácii nie je treba nič zvárať. Žliabky je možné zo štyroch strán cez príruby napojiť na spoločný odpadový vpust so zápachovým uzáverom. Produkty sú vyrábané z nerezu AISI 304 alebo z chemicky odolného nerezu AISI 316.

Žliabok OZ 02.Z1-3

Žliabky sú vyrábané v troch typových dĺžkach – 1, 2 a 3 metre. Profil žliabku zaisťuje odtok i malého množstva kvapaliny pri minimálnom spádu smerom k odpadovému vpustu. Žliabky sú opatrené prírubou a tesnením tak, aby sa dali spájať do dlhších celkov. Krajná časť zostavy žliabkov sa pripojí do odpadového vpustu, druhá strana sa ukončí záslepkou s tesnením (súčasť odpadového vpustu). Žliabok má po celej dĺžke vonkajšie výstuhy, prietok kvapaliny tak nie je nijako obmedzovaný. Žliabky je možné vyrobiť i v iných dĺžkach podľa Vašej potreby.

Podlahový vpust so zápachovým uzáverom OZ 02.V

Odpadový vpust umožňuje napojenie zostáv žliabkov až zo štyroch strán. Nevyužité strany zostávajú uzavreté. Vpust obsahuje zápachový uzáver so zachytávačom hrubých nečistôt. Kryciu mriežku i zápachový uzáver je možné pre dôkladné vyčistenie ľahko vybrať. Odtok z vpustu má priemer 110 mm a je vedený zvisle dole.

Kódp výrobku Názov výrobku Cena bez DPH Cena s DPH
OZ 02.V Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.V.CL Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.Z1 Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.Z1.CL Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.Z2 Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.Z2.CL Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.Z3 Na požiadanie Na požiadanie
OZ 02.Z3.CL Na požiadanie Na požiadanie

Profil žliabku

Profil žliabku

Schéma žliabku a spojov

Schéma žliabku a spojov

Manual

Katalogový list

Montážne návody

Dáta pre návrhárov