AUL 06 závesný opláštený nerezový žľab

AUL 06 je zakrytovaný nerezový umývací žľab určený k zaveseniu na stenu. Konštrukcia umožňuje inštaláciu výtokových ramienok, prípadne použitie bezdotykovo ovládaných batérií. Základné prevedenie žľabu je bez otvorov pre batérie, otvory možno zhotoviť na objednávku.

K žľabu je v rovnakom dizajne navrhnutá i umývadlo AUM 030, prípadne s odtokovou štrbinou AUM 029. Do jedného priestoru tak možno umiestniť ako dlhé obecné žľaby, tak aj menšie umývadla pri zachovaní jednotného dizajnu zariaďovacích predmetu v celej miestnosti .

Prevedenie žľabu je typovo s odpadom na pravej strane (pri pohľade na žľab spredu). Na objednanie je možné dodať aj s odpadom vľavo (nutné uviesť v objednávke). Umývací žľab AUL 06 je svojou konštrukciou a odolným nerezovým prevedením určený k inštalácii do umyvární a šatní výrobných priestorov potravinárskych závodov.

Podľa potrieb prevádzky a priestorovej dispozície je možné žľab na objednávku vyrobiť aj v inej dĺžke . Pri objednaní je nutné uvádzať požadované prevedenie .

Kompletná dodávka

  • nerezový zakrytovaný žľab
  • závesná konzola
  • drobný montážny materiál

ľavé prevedenie – odpad na ľavej strane
otvory pre stojánkové batérie
iné dĺžky podľa požiadavky zákazníka
iné rozmery podľa požiadavky zákazníka

celkové rozmery L x 430 x 190 mm
odpad otvor pre odtokový ventil 6/4"
materiál nerez AISI 304, hr. 1,5 mm (AUL 06.1 a AUL 06.2 - 1,2 mm)
  • Pripravený odpad podľa použitého sifónu

  • D
    odpad

Manual

Katalogový list