MAD 6 INV mincový automat – na otváranie dverí s ovládaním svetla, ventilácie, SOS a eurokľúčom

MAD 6.INV je zariadenie pre inštaláciu do steny, ktoré umožňuje za nastavený poplatok otvorenie dverí (dverného elektrického zámku), alebo odblokovanie iného kontaktu (napr. turniket). Okrem samotného otvorení vstupných dverí ovláda automat svetlo a ventilátor v miestnosti a umožňuje zopnutie SOS zvukovej signalizácie a otvorenie dverí v prípade nehody. Automat je tiež osadený vložkou pre bezplatné otváranie dverí pomocou eurokľúča (vozíčkari).

Zariadenie je vhodné pre sociálne zariadenia, kde chceme nielen riadiť vstup do miestnosti, ale súčasne aj podmienečne so vstupom osvetlenie, ventiláciu a prípadne nadviazať povinnú SOS signalizáciu ak je miestnosť určená aj pre vozíčkarov.

Automat prijíma dve meny, v základnom prevedení Kč a €. Ostatné meny na objednávku. Výška vstupného poplatku je nastaviteľná. Automat sčíta jednotlivé (i rôzne) mince do nastavenej hodnoty za vstup, nevracia.

Automat dodávame tiež bez integrovanej vložky pre euroklíč pod názvom MAD 6.

MAD 6 INV možno nastaviť do dvoch funkčných režimov:

1) bez blokácie dverí – toto nastavenie sa používa, ak je automatom ovládaný spoločný vstup do sociálek a dvere sa otvoria vždy po vhodení požadovaného obnosu

2) s blokáciou dverí – toto nastavenie sa používa, ak je automatom ovládaný vstup do 1 kabínky a v prípade jej obsadenia musí vstup blokovaný.

Automat dodávame tiež v jednoduchšiu verziu pod názvom MAD 1 – ovláda iba vstupné dvere bez ďalších doplnkových funkcií (euroklíč, svetlo, ventilácia a pod.)

Automaty radu MA môžu byť doplnené o vnútorné počítadlo prijatých mincí PM 4 – pre kontrolu, ak vyberá mince iná osoba ako majiteľ, popr. o RMA 2 – krycí rámček zámku kasičky – pre ešte väčšie zvýšenie odolnosti.

Kompletná dodávka

  • nerezová montážna krabica s krycím nerezovým panelom
  • snímač mincí
  • elektronika
  • schránka na mince
  • kryt schránky so zámkom
  • elektromagnetický zámok s dverovým kontaktom
  • vložka pre euroklúč

PM 4 – vnútorné počítadlo prijatých mincí
RMA 2 – krycí rámček pre zvýšenie zabezpečenia kasičky s mincami

el. napájanie 12 V, 50 Hz
príkon 6 VA (20 VA špička pri snímaní mince)
napájací zdroj ZAC 1/20, ZAC 1/36L, ZAC 1/50
druhy mincí 1; 2; 5; 10; 20; 50 Kč; 0,1; 0,2; 0,5; 1; 2 Euro a žetóny ZT 2, iné mince na objednanie
hmotnost 3,6 kg
  • Pripravená časť elektroinštalácie vrátane prepojenia automatu s rozvádzačom podľa schémy
  • Pripravená nika na zamurovanie montážnej krabice mincového automatu


Manual

Katalogový list

Montážne návody